Výrobcovia

 • Spoznávajme interiérový dizajn: moderný štýl
  Spoznávajme interiérový dizajn: moderný štýl
  101 Pozreté Páči sa mi

  Moderný dizajn si rokmi prešiel mnohými zmenami a obnovami, čo jeho samotné definovanie výrazne sťažuje. V najjednoduchšom zmysle ide o odraz moderného umeleckého hnutia v interiéroch domu. Existuje zopár základných charakteristík a motívov, ktoré môžeme aspoň čiastočne definovať ako súčasť moderného dizajnu.

  Viac
 • Vyznáte sa v jednotlivých štýloch? Máme pre vás prierez základnými štýlmi interiérového dizajnu! (2. časť)
  Vyznáte sa v jednotlivých štýloch? Máme pre vás prierez základnými štýlmi interiérového dizajnu! (2. časť)
  197 Pozreté Páči sa mi

  Naposledy sme sa venovali jednotlivým štýlom interiérového dizajnu, aby sme medzi nimi získali základný prehľad a dokázali sa nimi za každých okolností inšpirovať, kombinovať ich a využívať praktické vedomosti aj vo vlastnej domácnosti. Aké štýly teda ešte vieme rozoznať?

  Viac
 • Vyznáte sa v jednotlivých štýloch? Máme pre vás prierez základnými štýlmi interiérového dizajnu! (1. časť)
  Vyznáte sa v jednotlivých štýloch? Máme pre vás prierez základnými štýlmi interiérového dizajnu! (1. časť)
  618 Pozreté Páči sa mi

  Moderné, priemyselné, chic ... a zoznam môže pokračovať. Mnohí z nás majú pri zariaďovaní svojho domova zmätok v jednotlivých definíciách a slovnej zásobe interiérového dizajnu. S množstvom unikátnych štýlov interiérového dizajnu môže byť niekedy náročné rozlúštiť, ktorý štýl vlastne preferujete a vo vašej domácnosti bude najlepšie fungovať. Častokrát ide o kombináciu prvkov niekoľkých štýlov tak, aby ste mohli vytvoriť ten pravý, ako stvorený pre vás. Skvelým východiskovým bodom pre návrh interiérového projektu je urobiť si poriadok a o každom štýle sa čo-to najprv priučiť.

  Viac
 • Interiérové dvere – z čoho si vlastne môžeme vyberať?
  Interiérové dvere – z čoho si vlastne môžeme vyberať?
  257 Pozreté Páči sa mi

  Pri navrhovaní svojho interiéru určite časom narazíte aj na fakt ,že na trhu existuje množstvo rôznych druhov, interiérových dverí. Niekedy si treba medzi jednotlivými možnosťami najskôr „upratať“ a následne môžeme popustiť uzdu fantázie a prepojiť ju s praktickými možnosťami, ktoré jednotlivé typy dvier ponúkajú. 

  Viac
 • Podnikáte? Nezabudnite svojim zamestnancom vytvoriť priestor, v ktorom sa budú cítiť príjemne!
  Podnikáte? Nezabudnite svojim zamestnancom vytvoriť priestor, v ktorom sa budú cítiť príjemne!
  226 Pozreté Páči sa mi

  Kancelárske priestory sa zvyčajne zameriavajú viac na funkciu a štýl hrá v tomto prípade častokrát druhé husle. Vizuálna estetika je potlačená z mnohých dôvodov, zväčša nás brzdí zaneprázdnenosť a neschopnosť prenechať úlohu odborníkom. Ide o zlý prístup, nakoľko z nedávnej štúdie vyplynulo , že 97% pracovníkov považuje svoje pracovisko za symbol toho, ako zamestnávateľ oceňuje jeho prácu. Výskum zistil, že napriek tomu, že väčšina kancelárii je navrhnutá v prvom rade funkčne, dizajn a výzdoba kancelárie má priamy vplyv na to, ako aktívni sú zamestnanci. Preto je dôležité, aby sa zamestnanci cítili ocenení a produktívni. Týchto pár tipov Vám pomôže doladiť kanceláriu tak, aby ste vytvorili nielen funkčné, ale i štýlové priestory na prácu.


  1. Pridajte zeleň

  Zabezpečte, aby boli vo vašej kancelárii živé rastliny. Výskum ukazuje, že rastliny zvyšujú produktivitu každej kancelárie. Existuje mnoho zdravotných výhod, ktorými živé rastliny oplývajú a liečivé priestory znamenajú viac zdravia a prevencie pred chorobami a nákazami. Výber správnych rastlín povzbudí zamestnancov, aby sa sa dokázali lepšie sústrediť, zlepšili si svoje zdravie a taktiež vytvorili atraktívnejšie kancelárske prostredie.


  2. Presvetlite miestnosti

  Pre kanceláriu je najlepšie prirodzené denné osvetlenie, avšak túto možnosť nemajú všetky kancelárie. Ak prirodzené svetlo chýba, môžete zdokonaliť vizuálnu estetiku a produktivitu kancelárie pomocou štýlových svetiel. Taktiež je dôležité voliť svetlé lesklé podlahy a nábytok. Umiestňovanie štýlových svietidiel do pracovných stolov a v otvorených rohoch môže pomôcť priniesť teplo do kancelárie a priniesť moderný štýl do vášho prostredia.


  3. Chaotická zorganizovanosť

  Často sme tak zavalení prácou, že si nevšímame naše stoly zahádzané otvorenými obálkami, zmluvami a poznámkami z posledného mítingu. Minimálne z hľadiska produktivity to pôsobí ohromujúco, ale nezorganizovaný chaos vyvoláva vizuálny zmätok. A, bohužiaľ, tiež vysiela negatívnu správu ostatným zamestnancom a návštevníkom, ktorá hovorí, že si nedokážete v práci vytvoriť žiaden systém! Nákup kancelárskych pomôcok, ktoré slúžia na triedenie nielen že pomáha usporiadať neporiadok a vás, ale tiež dáva príležitosť na pridanie dúhovej farebnej palety do vašej kancelárie.


  4. Nezabudnite na kuchyňu

  Vaša kuchynská linka potrebuje aj nejakú farbu! Zdieľaná kancelárska kuchyňa by sa nemala obmedzovať na nudnú bielu kanvicu, mikrovlnnú rúru a neosobnými „neutrálnymi“ kuchynskými policami s laminovaným nápisom „uprac si po sebe!“ Použite spoločné priestory na to, aby ste vytvorili štýlový kuchynský kút, kde si môžete s kolegami spokojne oddýchnuť pri šálke kávy. Farebná a živá podlaha, kuchynské dlaždice ale i investovanie do drobností, akými sú žiarivo farebné a veselé nádoby na cukor a kávu a ďalšie spotrebiče, pomôžete do kuchyne priniesť trochu farby a chuti. Je možné, že personál si po sebe naozaj uprace, ak sa mu bude zdať, že žltá retro kanvica je „cool“.


  5. Osviežte priestor v okolí tlačiarní

  Hoci tieto stroje nepatria k vizuálnym klenotom, Použitím štýlových priehradiek na papier, nástenných regálov pre nadbytočné stacionárne predmety a dokonca aj štýlový vozík alebo valcový kôš môžu pomôcť zamaskovať tieto neohrabané stroje a priniesť pridanú farbu, textúru a štýl do najnáročnejších funkčných kancelárskych priestorov! Tým, že do vášho kancelárskeho prostredia pridáte trochu nových myšlienok, jednoducho a nákladovo veľmi efektívne vytvoríte štýlové a funkčné kancelárske priestory. Táto malá investícia skutočne znamená rozdiel medzi prostredím, v ktorom sú zamestnanci naplnení, vyrovnaní a chcú prosperovať a nudnou šedou kanceláriou. Či už ide o tím 2 alebo 50 ľudí, je dôležité vytvoriť pracovné prostredie, ktoré podporuje zdravie, produktivitu a angažovanosť. Rovnako ako váš tím je jedinečný, tak by ním mal byť aj váš kancelársky priestor.


  6. Spoločný „lounge“

  Priestor, kde sa môžu spoločne družiť kolegovia ale i privítať noví hostia, je pre príjemné pracovné prostredie i prvý dojem kľúčový. Ak ste na ostatných veciach trošku šetrili, vedzte, že na tomto mieste sa vám to určite neoplatí. Investujte do kvalitnej drevenej podlahy, pohodlného gauča ale i zaujímavých dizajnérskych doplnkov tak, aby ste urobili na svojich klientov čo najlepší dojem. To, že vám na práci záleží, musia odrážať i priestory, ktoré vás v práci obklopujú. Tie sú totiž zväčša najlepšou vizitkou.

  Viac
 • Zriaďujete si kúpeľňu? Nechajte sa inšpirovať tohtoročnými trendmi!
  Zriaďujete si kúpeľňu? Nechajte sa inšpirovať tohtoročnými trendmi!
  94 Pozreté Páči sa mi

  Pre väčšinu ľudí sa kúpeľňa stala osobnou svätyňou. Nie je to len miesto na umývanie. Sú to naše osobné kúpele, kde sa mnohí z nás zbavujú stresu pracovných dní. V prípade, že renovujete svoju kúpeľňu, vytvorte si nový priestor, ktorý okrem praktických vlastností bude spĺňať aj meditačnú funkciu. 

  Viac
 • Aké top trendy v rámci drevených podláh si z roku 2018 odnesieme?
  Aké top trendy v rámci drevených podláh si z roku 2018 odnesieme?
  1097 Pozreté Páči sa mi

  Každý rok sa trendy domáceho dizajnu menia a posúvajú o krok vpred. Aj v tomto roku niektoré z nich skutočne vynikli a podčiarkli rok 2018. Oproti tomu predchádzajúcemu  síce nenastal žiaden zásadný posun, no výrobcovia i dizajnéri kladú omnoho väčší dôraz na detail, čo mimoriadne ocenili hlavne spotrebitelia.

  Viac
 • 5 dôvodov, prečo je nábytok na mieru skvelou alternatívou
  5 dôvodov, prečo je nábytok na mieru skvelou alternatívou
  362 Pozreté Páči sa mi

  Hromadne vyrábané nábytkárske spoločnosti, ako napríklad Ikea, sú neuveriteľne pohodlné. Riskujete však, že s rovnakú pohovku, skrinku či konferenčný stolík nájdete aj vo vedľajšom susedovom dome. Ak stavíte na jedinečnosť a zvolíte si nábytok vyrobený na mieru, výhodou bude nielen jeho originalita. Tu je zopár dôvod, prečo je nábytok vyrobený na mieru skvelým nápadom.  

  Viac
 • Pravidlá v rámci interiérového dizajnu, ktorých sa oplatí držať!
  Pravidlá v rámci interiérového dizajnu, ktorých sa oplatí držať!
  526 Pozreté Páči sa mi

  Čo interiérový dizajnér, to iný tip pri zriaďovaní si domova. My sme si pre Vás pripravili zopár základných pravidiel, ktoré budú platiť až na večnosť.

  Viac
 • 10 najhorúcejších trendov v interiérovom dizajne na jeseň/zimu 2018
  10 najhorúcejších trendov v interiérovom dizajne na jeseň/zimu 2018
  187 Pozreté Páči sa mi

  Keďže letu s najväčšou pravdepodobnosťou pomaly odzvonilo, s výmenou letného šatníka za jesenný tiež môžete jednoducho obnoviť i svoj domov v štýle najnovších trendov pre chladnejšie ročné obdobie.

  Viac
 • Zopár skvelých tipov, ako z vašej horskej chatky vznikne dizajnérsky klenot!
  Zopár skvelých tipov, ako z vašej horskej chatky vznikne dizajnérsky klenot!
  89 Pozreté Páči sa mi

  Špeciálne pri malých domčekoch a chatkách je dôležité zachovať jednotný a komplexný vzhľad a nemiešať v nich jednotlivé štýly. V opačnom prípade to môže dopadnúť tak, že bude celý priestor pôsobiť rozhádzane a vznikne v ňom totálny chaos.

  Viac
 • Trendy kúpeľňa? Drevo jej dodá ten správny šmrnc!
  Trendy kúpeľňa? Drevo jej dodá ten správny šmrnc!
  137 Pozreté Páči sa mi

  Ak ste niekedy uvažovali o drevených podlahách aj vo svojej kúpelni, pravdepodobne Vás zabrzdila obava z príliš vysokej vlhkosti. Zbytočne sa však neobávajte, dá sa to aj inak!

  Viac
 • Keď sa drevo stretne s mramorom – netradičná kombinácia s nádychom luxusu
  Keď sa drevo stretne s mramorom – netradičná kombinácia s nádychom luxusu
  306 Pozreté Páči sa mi

  Prírodné drevené parkety rozhodne pútajú pozornosť svojou eleganciou, nadčasovosťou a kvalitou. Ak sa Vám ale klasická drevená kombinácia už zunovala, vyskúšajte ju vo svojom interiéri skombinovať s mramorom. Táto podmanivá kombinácia si rozhodne získa nejedného fanúšika.

  Viac
 • Výrobca vhodný hlavne pre zákazníkov, ktorí majú radi dizajn a radi experimentujú.
  Výrobca vhodný hlavne pre zákazníkov, ktorí majú radi dizajn a radi experimentujú.
  272 Pozreté Páči sa mi

  Výrobca INTENSO je jeden s novších výrobcov na trhu. Zaoberá sa hlavne kvalitným spracovaním dverí spolu v kombinácií s moderným až nadčasovým prevedením dverových krídiel.


  Viac
 • Renovácia parkiet – proces, ktorý občas nutne vyžadujú aj tie najkvalitnejšie podlahy
  Renovácia parkiet – proces, ktorý občas nutne vyžadujú aj tie najkvalitnejšie podlahy
  429 Pozreté Páči sa mi

  Renovácia parkiet – proces, ktorý občas nutne vyžadujú aj tie najkvalitnejšie podlahy. Ak máte v domácnosti podlahy vyskladané z drevených parkiet, viete, že i pri najcitlivejšom zaobchádzaní sa podlaha časom nutne opotrebuje.

  Viac
 • Drevené okná v domácnosti, áno, či nie?
  Drevené okná v domácnosti, áno, či nie?
  121 Pozreté Páči sa mi

  Ak sa neviete rozhodnúť, či zvoliť drevený materiál i pre okná, porovnajte si najprv jeho pozitívne i negatívne stránky. Fanúšikovia dreva rozhodne nájdu veľa dôvodov, prečo neopomenú tento materiál ani v prípade okenných rámov. 

  Viac
 • Pripravte na leto svoj interiér
  Pripravte na leto svoj interiér
  704 Pozreté Páči sa mi

  Hoci je už nejaký ten čas leto v plnom prúde, nikdy nie je neskoro na drobné zmeny, ktoré výrazne pomôžu a atmosféru horúcich letných dní vo vašom dome. Takže, hor sa do práce!

  Viac
 • Aké sú interiérové trendy tohto leta?
  Aké sú interiérové trendy tohto leta?
  1552 Pozreté Páči sa mi

  Zariaďujete si nový domov alebo chcete osviežiť ten „starý“? Každý rok vzniknú v oblasti interiérového dizajnu nové trendy, ktorými sa môžete v kombinácii s výberom správnych podláh nechať kedykoľvek inšpirovať.

  Viac
 • Škvrny na drevenej podlahe? Poznáme spôsob, akým ich odstránite!
  Škvrny na drevenej podlahe? Poznáme spôsob, akým ich odstránite!
  644 Pozreté Páči sa mi

  Pri prírodných drevených parketách je jednou z hlavných zásad skôr prevencia pred akýmkoľvek poškodením. Napriek dôslednej starostlivosti sa však niekedy nedokážeme vyhnúť napríklad vzniku rozličných škvŕn, ktoré nám vedia poriadne znepríjemniť život.

  Viac
 • Prírodné drevo v každej miestnosti, podľa čoho zvoliť?
  Prírodné drevo v každej miestnosti, podľa čoho zvoliť?
  413 Pozreté Páči sa mi

  V každej z jednotlivých izieb je podlaha namáhaná rozlične. Existujú druhy dreva, ktoré záťaž zvládnu lepšie ako iné, preto ak sa dreva vzdať neviete, venujte pozornosť vhodným typom a prispôsobte sa požiadavkám jednotlivých miestností.

  Viac
Showing 1 to 20 of 26 (2 Pages)
TOP
TOP